Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#924
Stary 15.11.2008, 11:04
tak w ogóle to w tym Lubinie maja reke do wyciągania zdolnych młodych graczy szkoda że tylko mają tyle kasy i nie da sie z nimi pohandlować, no chyba że miedzia

po zbudowaniu stadionu to Lubin będzie bardzo mocny

zloto napisał(a):Wyświetl post
Czesia chyba ponioslo, przypomne ze jak Micianski przychodszil do Lecha, to byl krolem strzelcow II ligi Bulgarskiej Moze on ma patenty na II ligi
a Ty myślisz że jaką sume chcial by Lubin za Micanskiego 0,5 mln euro oni nic nie muszą stać, ich i pewnie zażyczyli by sobie 2 mln euro
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 15.11.2008 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując