Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 14.11.2008, 09:01
spirit napisał(a):Wyświetl post
Np. w takich meczach jak z Górnikiem Zabrze czy ŁKS?
Np. z ŁKS. A z tego co pamiętam Górnik byłby rozjechany przez Wisłe i bez pierwszej bramki Jaśka, nasza przewaga była wtedy miażdżąca.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując