Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
gooro3333
Banita
Od: 11.2008
Offline
#
2595
12.11.2008, 18:54
WINDEK
napisał(a):
Lechia bije ŁKS 2:0
Brawo BKS!
A Lech.. 0:0.. ;>
oby tak dalej.
Lech0-1 jest lepiej niz chciales
gooro3333
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez gooro3333