Wyświetl pojedynczy post
gooro3333
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2595
Stary 12.11.2008, 18:54
WINDEK napisał(a):Wyświetl post
Lechia bije ŁKS 2:0 Brawo BKS! A Lech.. 0:0.. ;> oby tak dalej.
Lech0-1 jest lepiej niz chciales
Odpowiedz cytując