Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
WINDEK
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2591
12.11.2008, 18:16
Lechia bije ŁKS 2:0
Brawo BKS!
A Lech.. 0:0.. ;>
oby tak dalej.
WINDEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WINDEK
Znajdź inne posty napisane przez WINDEK