|
Mam kolegę w fan clubie , który nie może iść na mecz i oddaje mi bilet. I tu pojawia się moje pytanie. Czy muszę wchodzić wejściem dla fc i czy potrzebny mi będzie jego pesel albo inny dokument czy może poprostu wchodze tak jak zawsze bez zadnych dokumentow ?
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
|