Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 12.11.2008, 16:56
WiślakNH napisał(a):Wyświetl post
Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>

a ile masz tych linków? sciagaj najbardziej spakowana... hmm do piatku to musi sie zebeac jeszcze 8 osob wiec sie spiesz

edit: sry widze ze jestes na liscie... to do piatku MUSISZ BYĆ.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 12.11.2008 o godz. 16:59.
Odpowiedz cytując