WiślakNH napisał(a):

Ja jeszcze tej FIFY nie posiadam nawet 
Ale robie wszystko by mieć ją do piątku.
Chyba,że ktoś zapoda jakimś dobrym linkiem ;>
|
a ile masz tych linków? sciagaj najbardziej spakowana... hmm do piatku to musi sie zebeac jeszcze 8 osob wiec sie spiesz
edit: sry widze ze jestes na liscie... to do piatku MUSISZ BYĆ.