Zotek napisał(a):

Sobola chcecie sprzedac?! zacytuje pewien znany film:
"Synu, o czym ty do mnie rozmawiasz? Glowa cie nie boli?"
Przeciez Sobol w tym sezonie i w poprzednich rowniez prezentuje najrowniejsza forme z calej druzyny i gdyby nie on nie wiem czy bylibysmy w tym miejscu co teraz wiec radzilbym sie zastanowic a nie rzucac slowa na wiatr...
|
Dokładnie, Sobol to na dzień dzisiejszy nasz najlepszy pomocnik. Owszem, nieskuteczny ale jako defensywny gracz nigdy nie odpuszcza i gra równo!