Temat
:
Bilety na Wisła-Lechia
Wyświetl pojedynczy post
wislak1993
Junior Member
Od: 11.2008
Offline
#
8
08.11.2008, 22:30
Kurde na E dzis przez przypadek wylądowalem i myslalem ze sie popłacze to co zamuła była, ale na lechie trzeba isc na D nie ma innej opcji ale co z biletami bedzie w kasie chociaz pare biletow na echie po 35
wislak1993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak1993
Znajdź inne posty napisane przez wislak1993