Wyświetl pojedynczy post
wislak1993
Junior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.11.2008, 22:30
Kurde na E dzis przez przypadek wylądowalem i myslalem ze sie popłacze to co zamuła była, ale na lechie trzeba isc na D nie ma innej opcji ale co z biletami bedzie w kasie chociaz pare biletow na echie po 35