Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Jeżyk
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
1495
06.11.2008, 20:41
Michalek8906
napisał(a):
z 3 się nie zgadzam, u nas jest to amo gdyby nie Cupiał to Wisła nie była by tu gdzie jest
Co Ty w ogóle pier.dolisz?! Cupiał przejął Wisłę a nie żaden inny klub z którego dopiero zrobił Wisłę!
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
Jeżyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeżyk
Znajdź inne posty napisane przez Jeżyk