Wyświetl pojedynczy post
Jeżyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1495
Stary 06.11.2008, 20:41
Michalek8906 napisał(a):Wyświetl post
z 3 się nie zgadzam, u nas jest to amo gdyby nie Cupiał to Wisła nie była by tu gdzie jest
Co Ty w ogóle pier.dolisz?! Cupiał przejął Wisłę a nie żaden inny klub z którego dopiero zrobił Wisłę!
MY NIGDY NIE PODDAMY SIĘ !!!
Odpowiedz cytując