Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1486
Stary 06.11.2008, 20:26
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
i z czygo sie tu cieszyc?! znow nie potrafimy ( jako Polacy oczywiscie ) wygrac w europie...
wymien mi przynajmniej 3 powody dla krorych nie kibicujesz polsk,im druzynom w Europie? ja chciałbym zeby w europie polskie druzyny wygrywaly bo w lidze to wiadomo kto i tak wygra...
Po pierwsze przyjacielu, nie Polacy, a Lech tudzież Amica. Polskę reprezentuje - reprezentacja Polski w piłce nożnej pod wodzą Leo Beenhakkera.
3 powody:
-Napinactwo medialne oraz kibiców Lecha
-Zgoda Lecha z sąsiadką zza miedzy
-Różne historie przeżywane dzięki kibicom kolejorza (karma dla psów na naszym sektorze w Poznaniu, nasze flagi do góry kołami)
To są 3 powody, o które prosiłeś. Wymienić mogę więcej.

South poniżej w pełni uzupełnił moją wypowiedź.
Ostatnio edytowane przez Arturo Qr2nów : 06.11.2008 o godz. 20:36.
Odpowiedz cytując