Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 06.11.2008, 18:43
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Nie kazdy to rozumie niestety....
Lech jest klubem tak promowanym z kazdej strony ze nawet naszym sie w glowach przewraca i nie wiedza kto przyjaciel jest a kto wrog...
Nie kazdy tez rozumie nazwe tematu, ktora wyraznie mow, ze komentujemy wystepy polskich druzyn, a nie francuskich, ruskich czy innych, a co mecz to ktos tu zaczyna napinke jakim to jest wielkim fanem Nancy czy innej druzyny. Zalozcie sobie wlasny temat: "Rywale naszych wrogow w europejskich pucharach" i sie podniecajcie jak to polskie druzyny dostaja od wszystkich w dupe.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując