fst napisał(a):

|
Temat był już wałkowany nie raz i nie dwa, a pkty Lecha dają nam gówno.
|
Nie kazdy to rozumie

niestety....
Lech jest klubem tak promowanym z kazdej strony ze nawet naszym sie w glowach przewraca i nie wiedza kto przyjaciel jest a kto wrog...