Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2209
Stary 06.11.2008, 11:15
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ogladałem ten wywiad Lisa z Michnikiem i bardzo podobało mi sie jak prowadzący ten program powiedział naczelnemu wyborczej że cierpi na tzw. " syndrom sztokholmski" ( tzn. ofiara utożsamia sie ze swoim oprawcą) gdyż Michnik tak zaciekle broni Jaruzelskiego,Kiszczaka itd.Oczywiście Michnik bardzo sie zdenerwował takim stwierdzeniem i zaraz zaczał gestykulowac
Ja nie bronie Michnika ,tylko prularizmu w mediach