AYALA napisał(a):

|
ogladałem ten wywiad Lisa z Michnikiem i bardzo podobało mi sie jak prowadzący ten program powiedział naczelnemu wyborczej że cierpi na tzw. " syndrom sztokholmski" ( tzn. ofiara utożsamia sie ze swoim oprawcą) gdyż Michnik tak zaciekle broni Jaruzelskiego,Kiszczaka itd.Oczywiście Michnik bardzo sie zdenerwował takim stwierdzeniem i zaraz zaczał gestykulowac
|
Ja nie bronie Michnika ,tylko prularizmu w mediach