Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3263
Stary 02.11.2008, 10:08
M.C (nowy kleparz) napisał(a):Wyświetl post
Dostałem mandat od straży wiejskiej...
Spróbowałbym go nie zapłacić,więc mam pytanie,czy może ktoś z Was również dawno dawno temu nie zapłacił mandatu?Upomnieli się o niego?Pojawił się komornik,albo jakieś ponaglenie?
pracujesz? rozliczasz sie z fiskusem? Jak tak to to ci na pensje wjada i odciagna kase.

jak nie to ci naskoczyc moga. Gdzies po trzech latach sie przedawnia. A upomniec sie pewnie upomna, przyjdzie po jakims czasie ponaglenie do zaplaty.
Ostatnio edytowane przez nowy_piotrek : 02.11.2008 o godz. 10:14.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując