M.C (nowy kleparz) napisał(a):

Dostałem mandat od straży wiejskiej...
Spróbowałbym go nie zapłacić,więc mam pytanie,czy może ktoś z Was również dawno dawno temu nie zapłacił mandatu?Upomnieli się o niego?Pojawił się komornik,albo jakieś ponaglenie?
|
pracujesz? rozliczasz sie z fiskusem? Jak tak to to ci na pensje wjada i odciagna kase.
jak nie to ci naskoczyc moga. Gdzies po trzech latach sie przedawnia. A upomniec sie pewnie upomna, przyjdzie po jakims czasie ponaglenie do zaplaty.