skttrbrain napisał(a):

Żenada, ale to u nas w Polsce normalka przecie...
Poza tym każdy nie debil to wiedział. Sezon o który wspomina dwóch gości pod tekstem. G dostaje w dupsko przez 60% sezonu, a potem magiczny finisz drużyny trenera Białka.
Zresztą Wasz ostatni awans do 1 ligi z Baniakiem na ławce został "osiągnięty" tak samo.