Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2339
Stary 31.10.2008, 22:16
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post

Co do Drzymały to:
http://www.weszlo.com/news/1579
Żenada.
Żenada, ale to u nas w Polsce normalka przecie...
Poza tym każdy nie debil to wiedział. Sezon o który wspomina dwóch gości pod tekstem. G dostaje w dupsko przez 60% sezonu, a potem magiczny finisz drużyny trenera Białka.
Zresztą Wasz ostatni awans do 1 ligi z Baniakiem na ławce został "osiągnięty" tak samo.
Odpowiedz cytując