mr_kwolf napisał(a):

odejmij sobie jeszcze inflancje od tego (jakieś 5%) czyli wyjdzie dużo mniej na te transfery. Dodam jeszcze do tego ryzyko walutowe dzięki czemu możemy dostać mniej po roku niż włożyliśmy
Ponadto tyle razy już ludzie z klubu wypowiadali się że kasa z transferów poszła na bieżące wydatki a wy dalej chcecie te pieniądze (bez których klub nie zdołaby zamknąć budżetu) przeznaczać na transfery
|
...i podatek Belki w wysokości 19%

od zysku . Lokaty 8% w ofertach banku są dopiero od kilku tygodni.