Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
 
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4469
Stary 31.10.2008, 19:58
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
odejmij sobie jeszcze inflancje od tego (jakieś 5%) czyli wyjdzie dużo mniej na te transfery. Dodam jeszcze do tego ryzyko walutowe dzięki czemu możemy dostać mniej po roku niż włożyliśmy
Ponadto tyle razy już ludzie z klubu wypowiadali się że kasa z transferów poszła na bieżące wydatki a wy dalej chcecie te pieniądze (bez których klub nie zdołaby zamknąć budżetu) przeznaczać na transfery
...i podatek Belki w wysokości 19% od zysku . Lokaty 8% w ofertach banku są dopiero od kilku tygodni.
Odpowiedz cytując