Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4468
Stary 31.10.2008, 19:20
grosz napisał(a):Wyświetl post
To dobry pomysł, z tym że wiązałoby sie z corocznym wydatkiem. Lepszym rozwiazaniem byłoby np. przeznaczenie kasy ze sprzedaży np: Dudki, Błaszykowskiego, Zurawskiego, Uche ( ok.10mil euro) wpłacenia tego na jakiś procent w banku co przy oprocentowaniu 8% rocznie, (nie orientuje sie dokładnie) dawałoby nam rok - rocznie 800.000 euro na transfery.

Czyli co roku można by przeznaczyć te euro na zakup całkowicie za darmo (za procent) dobrego grajka gdzie stopniowo moznaby podnosić poziom sportowy . A ze kasa jest przejadana to jest jak jest... cały czas błedne koło, dlatego że niema żadnego polanu działania.
odejmij sobie jeszcze inflancje od tego (jakieś 5%) czyli wyjdzie dużo mniej na te transfery. Dodam jeszcze do tego ryzyko walutowe dzięki czemu możemy dostać mniej po roku niż włożyliśmy
Ponadto tyle razy już ludzie z klubu wypowiadali się że kasa z transferów poszła na bieżące wydatki a wy dalej chcecie te pieniądze (bez których klub nie zdołaby zamknąć budżetu) przeznaczać na transfery
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 31.10.2008 o godz. 19:31.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując