Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.10.2008, 13:58
WladcySlaska:
Jestem pozytywnie zaskoczony Twoją wypowiedzią. Niestety, ale większość Twoich kolegów ma problem z polskim słowem pisanym.

Co do samego meczu powiem tyle - będzie ciężko. Pamiętajmy mecz z Piastem, który prezentuje niższy poziom aniżeli Ruch. Mimo to byli oni w stanie na naszym stadionie stworzyć kilka składnych akcji ofensywnych zakończonych strzałami z pola karnego. Bramki zdobywaliśmy dopiero w końcówkach obu połów. Główne moje zmartwienie, to skuteczność i reakcja drużyny po strzeleniu lub straceniu bramki.
Odpowiedz cytując