Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kacu
Member
Od: 12.2007
Skąd: Rokietnica
Offline
#
4440
31.10.2008, 10:06
Kordel_Walker
napisał(a):
Apropo ile tam jeszcze zostało tego długu?
Ten dług sie nigdy nieskończy
rocco_1906
napisał(a):
obrazisz czarnego jestes RASISTĄ
obrazisz białego jestes CHAMEM
hmmmm.... cos mi tu ****a nie gra
kacu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacu
Znajdź inne posty napisane przez kacu