Kordel_Walker napisał(a):

|
Czyli skończy się tak: sprzedajemy Brożka za 4 mlne, kupujemy Ivanovskiego za 1mln i reszta na spłate długu dla TF. Apropo ile tam jeszcze zostało tego długu?
|
chyba 1mln koron czeskich...
a co do długo to chyba za 50lat będziemy pisać że trzeba spłacać dług wobec Tele-foniki.
jestem za sprowadzeniem Ivanovskiego...choć szanse (biorąc pod uwage jego cene jak szedł do Grodziska) oceniam na 5%.