Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4433
Stary 30.10.2008, 20:57
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Czyli skończy się tak: sprzedajemy Brożka za 4 mlne, kupujemy Ivanovskiego za 1mln i reszta na spłate długu dla TF. Apropo ile tam jeszcze zostało tego długu?


chyba 1mln koron czeskich...

a co do długo to chyba za 50lat będziemy pisać że trzeba spłacać dług wobec Tele-foniki.

jestem za sprowadzeniem Ivanovskiego...choć szanse (biorąc pod uwage jego cene jak szedł do Grodziska) oceniam na 5%.
Odpowiedz cytując