Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.10.2008, 02:26
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Skorża trzyma się starego składu, bo wie, że jak przegra to zawsze ma wymówkę, a o nią, wiadomo, zawsze trudniej jak się coś zmienia,eksperymentuje.
Właśnie gdyby eksperymentował miałby tanią wymówkę na tłumaczenie słabszych wyników - że zespół musi się dotrzeć, że nowi muszą nauczyć się grać z resztą drużyny albo przywyknąć do nowych pozycji lub zadań na boisku.
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
ALe SKorża zostanie,bo na nikogo lepszego nas nie stać. Tylko dlatego.
Czyli jest "tylko" najlepszym trenerem jakiego Wisła może mieć. No to rzeczywiście trzeba go zwolnić...
Ostatnio edytowane przez jova : 30.10.2008 o godz. 02:33.
Odpowiedz cytując