Wyświetl pojedynczy post
czesiu
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#845
Stary 29.10.2008, 18:58
FraMat napisał(a):Wyświetl post
niekoniecznie
Takie Le Mans (aktualnie 4 miejsce w Ligue1) kupiło przed sezonem za 2 mln euro Norwega Helstada (3-krotny krol strzelców ligi norweskiej, wiek 31 lat!)
Helstad zaimponował Francuzom łatwością dochodzenia do sytuacji strzeleckich, silnym strzałem z dystansu, przebojowościa w polu karnym, wysoką skutecznością.
Oczywiście to tylko przykład, że wcale nie 15 mln euro jest potrzebne bo taki Helstad nie miałby jak sadzę żadnych problemów z regularnym strzelaniem bramek w OE.
Inna sprawa ile tacy piłkarze zarabiają.
Jednak inny solidny norweski napastnik dobrze wyszkolony technicznie wcale nie musiałby być droższy w utrzymaniu od Brożka - powtarzam to tylko przykład i nie zycze Brozkowi odejścia, nadal nie wierze, że na Zachodzie Europy sobie poradzi
Raczej koniecznie, gdyż nie sądze aby przykładowy Norweg pałał chęcią gry w OE. Z całym szacunkiem do naszego kraju, ale jest zasadnicza różnica między poziomem życia we Francji, Norwegii a Polską.
Odpowiedz cytując