Wyświetl pojedynczy post
UW&I
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 26.10.2008, 12:51
pietruch napisał(a):Wyświetl post
Później po studiach mogę odbyć roczne przeszkolenie oficerskie. I tutaj się zastanawiam jak ciężkie są kryteria dla przyjęcia takich osób na to przeszkolenie? Bo gra jest warta świeczki jeżeli po tym przeszkoleniu otrzymujesz stopień podporucznika (wg biuletynu )
Generalnie polecam lekturę jak tylko forum zacznie znowu działać:http://www.nfow.pl/portal.php

Kryteria są takie same jak na każde WSO, czyli liczy się matematyka, angielski, sprawność fizyczna i to czy jesteś zdrowy na głowę. (plus zazwyczaj układy) Dokładne wymagania, zależą od tego gdzie konkretnie chcesz odbyć to przeszkolenie (do jakich wojsk).
Odpowiedz cytując