Wyświetl pojedynczy post
wtf
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 26.10.2008, 09:12
pietruch napisał(a):Wyświetl post
A ja mam inne pytanie.
Na drugim roku studiów zapiszę się na przysposobienie obronne, po wykładach i zaliczonym egzaminie z teorii, mam prawo do odbycia 6-tygodniowego przeszkolenia w trakcie wakacji. Po jego ukończeniu mam uregulowany stosunek do wojska oraz stopień kaprala (wg biuletynu).
Później po studiach mogę odbyć roczne przeszkolenie oficerskie. I tutaj się zastanawiam jak ciężkie są kryteria dla przyjęcia takich osób na to przeszkolenie? Bo gra jest warta świeczki jeżeli po tym przeszkoleniu otrzymujesz stopień podporucznika (wg biuletynu )
Mój dobry kolega ze studiów był na takim kursie z tego co mówił to nawet fajnie, jedyny wymóg to w zasadzie niekaralność, z tego co opowiadał jak szedł do tej szkółki to miał zamiar wiązać swoją karierę z wojskiem ale jak przez rok czasu popatrzył jaki w armii panuje .......nik to olał tą kwestię.
"Nie ma odpornych na ciosy,
są tylko źle trafieni"
Jerzy Kulej
Odpowiedz cytując