|
Senior Member
Offline
|
#1059

24.10.2008, 14:58
|
-S- napisał(a): 
|
Kolejny grajek chce grać dla Polski. Coraz więcej osób traktuje Polską reprezentację jak *****ę, która wszystkim daje. Najlepsze w tym, że ten nie owija w bawełnę, że kocha Nasz kraj, ale od razu przyznaje, że interesują go aspekty sportowe. Ciekawe jestem jeszcze tego czy ten artykuł w SE jest wymyślony czy prawdziwy, bo nie chcę wierzyć, że są tacy ludzie co tak łatwo zmieniają barwy narodowe. Ile on jest w Polsce? Rok? 1,5? To krócej niż Rodżer.
|
Polska dla Polaków !
|
|