Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 24.10.2008, 14:58
-S- napisał(a):Wyświetl post
Kolejny grajek chce grać dla Polski. Coraz więcej osób traktuje Polską reprezentację jak *****ę, która wszystkim daje. Najlepsze w tym, że ten nie owija w bawełnę, że kocha Nasz kraj, ale od razu przyznaje, że interesują go aspekty sportowe. Ciekawe jestem jeszcze tego czy ten artykuł w SE jest wymyślony czy prawdziwy, bo nie chcę wierzyć, że są tacy ludzie co tak łatwo zmieniają barwy narodowe. Ile on jest w Polsce? Rok? 1,5? To krócej niż Rodżer.
Polska dla Polaków !
Odpowiedz cytując