Wrona napisał(a):

|
Wystarczy jeden telefon szefa działu sportowego z Warszawy i pan red. Klemba biegnie ochoczo do klawiatury...
|
Ale po co? Gość nieprawdę napisał tylko w jednym zdaniu, że za Kokoszkę nie dostaniemy pieniędzy, które według prawa powinny do nas trafić. Ok. 400 tys. Euro.
Ogryzek napisał(a):

Wiemy jak działa prasa i dziennikarze, po co udawać że nie wiadomo o co chodzi! Sensacja - bo ta daje większe nakłady i tym samym kasę!
Prasa i dziennikarze w większości już od dawna nie są rzetelni.... niestety
|
Ale o co chodzi z tym artykułem? Nie boli Cię, że nie ma kasy na transfery, że sprzedajemy najlepszych i nie sprowadzamy w ich miejsce dobrych piłkarzy? Że to prawda, iż Bednarz wyczarował Marcelo, którego sprzedamy za co najmniej 1-2 miliony euro, znalazł Jirsaka, to uważasz, że gdyby gość miał te 2-3 miliony euro do wydania na piłkarzy to by ich solidnie nie wydał?
Bo nie wiem gdzie w tym artykule jest brak rzetelności? Jedynie przy podliczaniu wydatków, które są dużo większe, bo trzeba doliczyć kontrakty, no i wspomniana sprawa Kokoszki - co jak na poziom polskich dziennikarzy i cały artykuł jest niezłym wynikiem.