emjot napisał(a):

rozumiem że dobrze znasz red. Klembę
ewentualnie jego szefa z Wa - wy skoro o tym piszesz
|
Wiemy jak działa prasa i dziennikarze, po co udawać że nie wiadomo o co chodzi! Sensacja - bo ta daje większe nakłady i tym samym kasę!
Prasa i dziennikarze w większości już od dawna nie są rzetelni.... niestety