Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 17.10.2008, 16:49
artek_ABG napisał(a):Wyświetl post
Ale pod żadnym pozorem nie idz do LOK-u mimo że masz chyba blisko.
a to niby dlaczego?
znam kilka osob ktore tam chodizly i wszyscy sobie chwalą i na dodatek zdawali max za 2 razem,
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując