|
jak sie nazywa gazeta przede wszystkim o komputerach,którą rozdają na giełdzie a można ją kupić w kiosku,bo wypadło mi z głowy a chce coś zobaczyć.
Dzięki Kolumbus
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 17.10.2008 o godz. 16:49.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|