mr_kwolf napisał(a):

|
popatrz jakich zawodników ma ta Słowacja i zacznij gadać. W swoim składzie mają podstawowego obrońce Liverpoolu czy piłkarza który w ciągu 2-3 lat będzie jednym (o ile nie najlepszym) rozgrywającym świata. Możecie pieprzyć jak Juskowiak (chyba on) że dzisiaj zagrał słabo ale takiego przeglądu pola jak on to ma mało piłkarzy na świecie. Jest to reprezentacja na naszym poziomie a że grali u siebie to nie wiem czemu stwierdzasz że " nie potrafimy wygrać ze Słowacją, gdzie my jesteśmy?"
|
Nie róbmy jaj! Nie róbmy ze Slowacji potentata piłkarskiego, nawet jeśli mieli w miare udane poprzednie eliminacje.
To NIE POWINNA być reprezentacja na naszym poziomie! Powinniśmy ich znacznie przewyższać! Co z tego że mają gracza Liverpoolu? (Zimbabwe też miało gracza Liverpoolu). Są w tym głupim, bo głupim ale coś odzwierciedlającym rankingu FIFA 30 miejsc niżej niż my.
Temu stwierdzam, że solidny zespół europejski powinien wygrać taki mecz, prowadząc na kilka minut przed końcem i boli mnie to, że Polacy się takim zespoołem nie okazali, ale to już szeroki apekt i nie chciałbym uderzać w tony podobne do Szpaka, którego kryrtykowałem. I dlatego pytam GDZIE JESTEŚMY?
Bo potencjał Słowacy mają pewnie dużo mnieszy niż my i podejzewam , że tam kazdy chce być hokeistą a nie piłkarzem. Dlatego "gadam", bo Polacy mają wielkie aspiracje, ale co z tego wynika to widać a mogło by dużo więcej