Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 14.10.2008, 22:13
qqbaa napisał(a):Wyświetl post
i podpisy:

Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.

LECH, LECH KO-LE-JORZ!

W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!

HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci

nie widzę nic w tym śmiesznego, tym bardziej w haśle "W imię Ojca i Syna i Arka Gdynia" które jest na fladzę Arki Gdynia, i którą uważam za jedną z najlepszym haseł / flag w Polsce.


a tak w ogóle to ten temat powinien być skasowany i spokój będzie.
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 14.10.2008 o godz. 22:16.