qqbaa napisał(a):

i podpisy:
Pasy Pasy gol!!
Arka Pasy Lech
For ever!
pzdr.
LECH, LECH KO-LE-JORZ!
W imie Ojca i Syna i Arka GDYNIA!!!!
HAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAH co za upośledzone dzieci
|
nie widzę nic w tym śmiesznego, tym bardziej w haśle "W imię Ojca i Syna i Arka Gdynia" które jest na fladzę Arki Gdynia, i którą uważam za jedną z najlepszym haseł / flag w Polsce.
a tak w ogóle to ten temat powinien być skasowany i spokój będzie.