|
Swietny mecz w destrukcji ,nie mamy wirtuozów ale drwale pilkarscy sie w takich meczach przydaja.Brozek mimo ze strzelil bramke to byl zagubiony na boisku i w sumie nienajciekawiej sie prezentowal .Blaszczykowski to klasa swiatowa ,Liverpool jak najbardziej to klub dla naszego Kuby.
|