Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#811
Stary 11.10.2008, 21:32
Swietny mecz w destrukcji ,nie mamy wirtuozów ale drwale pilkarscy sie w takich meczach przydaja.Brozek mimo ze strzelil bramke to byl zagubiony na boisku i w sumie nienajciekawiej sie prezentowal .Blaszczykowski to klasa swiatowa ,Liverpool jak najbardziej to klub dla naszego Kuby.
Odpowiedz cytując