Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 05.10.2008, 21:29
irman napisał(a):Wyświetl post
Na mój gust Skorżę to oni mają w głębokim poważaniu tak mniej więcej od marca.
Dokladnie, jest to samo co bylo wczesniej tzn.z innymi trenerami chocby podczas okresu Petrescu, gramy jak sie nam chce a jak sie nam nie chce to mamy w dupie, trzeba wy***** Baszcza Mauro i kto tam jeszcze jest w "starszyznie" to moze zacznie sie wzgledna normalnosc.
Goraco chcialbym pozdrowic obroncow Mariusza P. dawno nie przezywalem takich stresow zwiazanych z bramkarzem jak z tym gosciem, widac bylo ze chlop jest niepewny i musze uczciwie przyznac ze jakos do tej pory dawal rade (jakos nie znaczy ze dobrze) jednak jego ostatnie wystepy sa kwintesencja braku umiejetnosci i jestem przekonany ze liczba wpadek przez tego typa nie zostala wyczerpana.
Mauro gra zenade od dluzszego czasu ale jakos nie ma go kto zastapic a wydaje sie ze n pozycji def pomocnika jest najwieksza konkurencja w druzynie tym barziej niestety nie licze na to ze Pawelek usiadzie na lawce.
Ostatnio edytowane przez AgresywnyChomik : 05.10.2008 o godz. 22:12.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując