Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2029
Stary 05.10.2008, 16:58
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Mam chyba omamy słuchowe bo wyraźnie słyszałem jak pozdrawiali nas, Lechię i Śląsk.
I co w tym dziwnego?


w meczu Lechici z Legią najlepszy byłby bezbramkowy remis.
A jak już ktoś miałby wygrać to tylko Legia, ta pompowana przez wszystkich fartowna Lechica działa mi na nerwy.
Odpowiedz cytując