Krissu napisał(a):

|
Mam chyba omamy słuchowe bo wyraźnie słyszałem jak pozdrawiali nas, Lechię i Śląsk.
|
I co w tym dziwnego?
w meczu Lechici z Legią najlepszy byłby bezbramkowy remis.
A jak już ktoś miałby wygrać to tylko Legia, ta pompowana przez wszystkich fartowna Lechica działa mi na nerwy.