Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 05.10.2008, 16:16
thechris napisał(a):Wyświetl post
Na wykroku ?

Nawet jakby był w szpagacie to powinien wstać i złapać piłkę. A nie udawać kiwającego Zagumnego.

Zasłonięty?

Był owszem, ale tym zawodnikiem od którego piłka się odbiła. No chyba, że zasłoniły Mariuszowi jakieś ptaki bo Kasperczak jeszcze nie nauczył Górników latać tak wysoko...
Grales kiedys w pilke nozna ? Masz jakiekolwiek pojecie ? Zastanow sie
Odpowiedz cytując