Temat
:
[8 kolejka] Górnika Zabrze - Wisła Kraków, nd. 05.10.2008 godz 14.30
Wyświetl pojedynczy post
sorel
Banita
Od: 02.2008
Offline
#
186
05.10.2008, 16:16
thechris
napisał(a):
Na wykroku ?
Nawet jakby był w szpagacie to powinien wstać i złapać piłkę. A nie udawać kiwającego Zagumnego.
Zasłonięty?
Był owszem, ale tym zawodnikiem od którego piłka się odbiła. No chyba, że zasłoniły Mariuszowi jakieś ptaki bo Kasperczak jeszcze nie nauczył Górników latać tak wysoko...
Grales kiedys w pilke nozna ? Masz jakiekolwiek pojecie ? Zastanow sie
sorel
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez sorel