Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 05.10.2008, 15:12
dadek napisał(a):Wyświetl post
jeżeli o mnie chodzi możesz po meczu dać Pawełkowi medal, postawić wódkę czy co tam tylko chcesz... lepiej od tego bronił nie będzie...
I tym bardziej nie od wyzywania go.


Wole przegrać z Lechem czy Legią, ale z takimi Górnikami trzeba wygrywać, bo po takich zwycięstwach z takimi drużynami jak KSG się zdobywa mistrza.

Byle dopiąć do miejsca pucharowego, ale to też będzie ciężkie.
Odpowiedz cytując