dadek napisał(a):

|
jeżeli o mnie chodzi możesz po meczu dać Pawełkowi medal, postawić wódkę czy co tam tylko chcesz... lepiej od tego bronił nie będzie...
|
I tym bardziej nie od wyzywania go.
Wole przegrać z Lechem czy Legią, ale z takimi Górnikami trzeba wygrywać, bo po takich zwycięstwach z takimi drużynami jak KSG się zdobywa mistrza.
Byle dopiąć do miejsca pucharowego, ale to też będzie ciężkie.