arti napisał(a):

White Star
Odeszli: Dudka, Kokos, Paulista, Matusiak, Dudu
Doszli: Singlar, Marcelo, Małecki (?)...
... i "Wisła się tak naprawdę lekko wzmocniła"
nie wygłupiaj się chopie
|
Matusiak grał przewspaniale, Dudu także to napastnik na miarę europejskich pucharów. Kokoszka w meczu z Ukrainą potwierdził, że był podporą naszej drużyny, w dodatku jego odejście to nie nasza wina. Dudka musiał w końcu odejść, a Paulista fakt, że dobry Joker. Pozyskaliśmy Marcelo i Singlara, Małecki wrócił z wypożyczenia i może powoli starać się zastępować Paulistę. Dwójkę defensywnych pomocników jeszcze mamy, na ławkę i na ligę chyba Barretto starczy, poza tym Bednarz już stara się pozyskać zawodnika z Fluminense, nie jest źle, a będzie dobrze.