Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4314
Stary 03.10.2008, 22:04
Musicie uwazac, bo Lobo znalazl sobie niezla wymowke. Przeciez nie przepracowal w tej rundzie w pelni okresu przygotowawczego. Tak samo bylo zreszta w poprzedniej rundzie, wiec nie mozna miec do niego najmniejszych pretensji. Nie wiem jak to bylo w Zaglebiu na krotko przed przyjsciem do Wisly, ale strzelam w ciemno, ze jego owczesny bilans 0 asyst i 0 goli, wzial sie z nieprzepracowanego dobrze okresu przygotowawczego
Odpowiedz cytując