Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4244
Stary 03.10.2008, 08:00
Wiślak_358 napisał(a):Wyświetl post
Marcelo na napastnika jest lepszy niż Niedzielan,w końcu potrzebujemy wysokiego silnego napastnika.
Podpisuję się Marcelo się pokazał pozytywnie

Panie Arku niech sie Pan nie przejmuje Jesteśmy z Wami na dobre i na złe !!

Idziemy po Mistrza !! I na za rok Liga Mistrzów !!
- Bo juz wiekszego pecha miec nie mozna...
- Bo Prezes tym razem da kilka baniek na transfery
- Bo zagramy w Chorzowie przy 50 tys !!
- Bo Lech Poznań uciuła nam (Polsce) punkcików w rankingu europejskim także będzie szansa na lepsze położenie przed losowaniem eliminacji, moze rozstawienie...
- Bo ileż można czekać !!!
Odpowiedz cytując