Wiślak_358 napisał(a):

|
Marcelo na napastnika jest lepszy niż Niedzielan,w końcu potrzebujemy wysokiego silnego napastnika.
|
Podpisuję się Marcelo się pokazał pozytywnie
Panie Arku niech sie Pan nie przejmuje Jesteśmy z Wami na dobre i na złe !!
Idziemy po Mistrza !! I na za rok Liga Mistrzów !!
- Bo juz wiekszego pecha miec nie mozna...
- Bo Prezes tym razem da kilka baniek na transfery
- Bo zagramy w Chorzowie przy 50 tys !!
- Bo Lech Poznań uciuła nam (Polsce) punkcików w rankingu europejskim także będzie szansa na lepsze położenie przed losowaniem eliminacji, moze rozstawienie...
- Bo ileż można czekać !!!