Sędzia napisał(a):

|
Moim zdaniem Lech wylosował cięższego przeciwnika.
|
nie popadajmy w histerię.
taki Modrić nagle nie zapomniał jak się gra w piłkę.
patrząc na nazwiska, jakaby ich forma nie była, coś zawsze grają..
szkoda, że nie wykorzystaliśmy swoich okazji, bo te kilka setek, trzeba było wykorzystać i teraz byśmy się cieszyli. poziom sędziowania bardzo słaby, karny + strasznie aptekarskie sędziowanie w pojedynkach fizycznych na korzyść TT...
szansy nie wykorzystaliśmy, choć była duża. wystarczyło zagrać bardzo dobrze, tak jak nas stać, tak jak pokazaliśmy w meczach z Barcą, Beitarem, czy chociażby Arką. wiem, inna klasa, ale to nie był nasz dzień, gra się tak nie kleiła.
i szkoda że Tomek musiał zejść, miałem wrażenie, że on mógłby drużynie pomóc w dalszej części gry, pomysłów na rozegranie ma napewno wiele, a Łobo znowu nie zachwycił, starał się, ale tylko część zagrań mu wychodziła.
ps. wytłumaczy mi ktoś, dlaczego jakość meczu Wisły jest dramatycznie słaba, zarówno pod względem audio i video, a z Poznania leci obraz hdtv i lepszy dźwięk?