Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4221
Stary 02.10.2008, 22:28
fst napisał(a):Wyświetl post
Rewolucji to raczej się nie doczekamy i może to i dobrze bo nie zawszę sie na tym dobrze wychodzi, ale systematyczna i konsekwentna budowa zespołu powoli staje się koniecznością. Baszczu, Głowa, Cleber, Cantoro, Sobolewski- przecież oni nie będą wiecznie grać w piłkę, z czasem jakość gry zacznie sie obniżać, a takie kupowanie na szybkiego zapchajdziury w czyjeś miejsce to nie najlepszy pomysł.
na szybkiego?

Czyli Marcelo, Singlar, Diaz to źli zawodnicy, bo byli ściągani "na szybkiego"?
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Tak na Camp Nou. Na mecz w Krakowie pomimo tego, że sprawił dużo radości patrzę z dystansem.
Chcesz powiedzieć, że dopiero teraz zorientowałeś się, że Baszczyński, Głowacki, Sobolewski, Cantoro, czy Zieńczuk, nigdy nie osiągną poziomu Barcelony, czy nawet średnia Premiership?

Jezu, czy wy nie rozumiecie, że to Tottenham był faworytem? Że niezależnie od pozycji w lidze, mają zwyczajnie lepszych piłkarzy? Że bukmacherzy na awans jeszcze przed pierwszym meczem dawali Wiśle 6,0?

W du&@ch się poprzewracało. Jesteśmy słabsi, biedniejsi i tyle.

Wymagać to możemy zwycięstwa, nad Górnikiem w niedziele...
Ddf
Odpowiedz cytując