Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1252
Stary 02.10.2008, 22:27
fst napisał(a):Wyświetl post
To była sytuacja przy strzale Sobolewskiego w 2 połowie. Z tego co widziałem to ręki tam nie było , tylko koleś oberwał piłka po twarzy[przynajmniej takie odniosłem wrażenie oglądając powrótkę], zawodnicy z resztą też jakoś nie protestowali co by w sumie tworzyło w miarę logiczną całość.
nie pieprzyć głupot.
Sobol uderzał zza pola karnego, piłka trafiła w wystawione(!) ręce obrońcy, który ustawiony był bokiem. karny jak ****. piłkarze Wisły odrazu podnieśli ręce i sugerowali gestami, że była ręka, zresztą to co dziś sędzia robił u nas, to żenada.

gratulacje dla poznaniaków, niech się chłopaki choć chwilę w tym sezonie pocieszą.
fuks, fuks, fuks, od losowania, aż po 121 minutę.
Odpowiedz cytując