Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4122
Stary 02.10.2008, 19:21
Schabek napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie popieram tu kolege wygrajmy znowu MP i za rok powalczmy z ulepszonym składem mam tylkop nadzieje że szczęscie w losowaniu bedzie sprzyjać i w temaci pl "Wisła w Europejskich Pucharach 2009/2010" będziemy mogli pisać o rywalach w rupie LM np Barca Milan Celtic i My
Niestety ten ulepszony skład jest podstawą, której nie możemy się doczekać...
Odpowiedz cytując