Schabek napisał(a):

Dokładnie popieram tu kolege wygrajmy znowu MP i za rok powalczmy z ulepszonym składem mam tylkop nadzieje że szczęscie w losowaniu bedzie sprzyjać i w temaci pl "Wisła w Europejskich Pucharach 2009/2010" będziemy mogli pisać o rywalach w rupie LM np Barca Milan Celtic i My
|
Niestety ten ulepszony skład jest podstawą, której nie możemy się doczekać...