Wyświetl pojedynczy post
mendoza
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4068
Stary 02.10.2008, 17:35
Powiem tak:
Mam dość samobójczych goli Głowackiego
Mam dość straconych szans przez Sobolewskiego
Tym panom dziękujemy
Ostatnio edytowane przez mendoza : 02.10.2008 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując