Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
mendoza
Senior Member
Od: 03.2004
Offline
#
4068
02.10.2008, 17:35
Powiem tak:
Mam dość samobójczych goli Głowackiego
Mam dość straconych szans przez Sobolewskiego
Tym panom dziękujemy
Ostatnio edytowane przez mendoza : 02.10.2008 o godz. 17:55.
mendoza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mendoza
Znajdź inne posty napisane przez mendoza