|
no bony po prostu są za drogie bilet i klub w OGÓLE nie promuje meczy w mediach. Nie liczę biuletynu przedmeczowego. Gdzie się podziała zupełnie nowa polityka o której słyszeliśmy przy okazji wiosennych wydarzeń z pasami i Legią. Gdzie się podziały olbrzymie bilboardy ect. ? Klub kompletnie nie ma wizji przyciągnięcia kibica na stadion. Wszystko jest robione na zasadzie" kibice byli,są i będą" może i będą ..ale nie w takiej ilości. Pamiętacie sezon dwa lata temu jaka była frekwencja? Wystarczyło kilka fatalnych meczy i stadion świecił maksymalnymi puchami. A teraz nie potrafimy zapełnić stadionu na topowe mecze z Lechem,Arką czy TT...żenuła tak prywatnie mówiąc.
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
|