salek napisał(a):

Może faktycznie, odnośnie meczu z Tottenhamem to mocne słowa. Choć przypomnij sobie poprzednie mecze pucharowe, pierwsza parma o godzinie 15- było full ludzi, a Maribor? A Hajduk Split?
Ale co z pozostałymi w tej rundzie?
Jak wytłumaczyć, że nawet frekwencja fanklubów spadła o połowę?
|
A cena?Na Barcelone 250 zł,przy wyniku 4:0 tam ,to była lekka przesada.
Mysle ,ze jakiś wpływ na frekwencję ma tez brak transferów w okienku letnim.
Na jakiejs stronce wyczytałem,ze frekwencja spadła 20-30%,ale ceny biletów wzrosły o 50%,także klub wychodzi na swoim....