Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 01.10.2008, 10:10
salek napisał(a):Wyświetl post
Może faktycznie, odnośnie meczu z Tottenhamem to mocne słowa. Choć przypomnij sobie poprzednie mecze pucharowe, pierwsza parma o godzinie 15- było full ludzi, a Maribor? A Hajduk Split?

Ale co z pozostałymi w tej rundzie?

Jak wytłumaczyć, że nawet frekwencja fanklubów spadła o połowę?
A cena?Na Barcelone 250 zł,przy wyniku 4:0 tam ,to była lekka przesada.
Mysle ,ze jakiś wpływ na frekwencję ma tez brak transferów w okienku letnim.
Na jakiejs stronce wyczytałem,ze frekwencja spadła 20-30%,ale ceny biletów wzrosły o 50%,także klub wychodzi na swoim....
Bednarz=Landryna=......