Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2008, 20:17
zawszewiernyts napisał(a):Wyświetl post
Coś mi się wydaje, że co drugi tak zrobi... ciekawosc ludzka nie zna granic
Coś mało, aczkolwiek, ja wiem, że tak robić nie będę, szkoda kasy na takie głupoty. ;p;p;p