Temat: Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 30.09.2008, 20:06
Illargui napisał(a):Wyświetl post
Info z n-k
Goście w abonamencie

Od dziś funkcja „Goście" zmienia się częściowo w usługę. Zdjęcia trzech ostatnich osób, które odwiedziły Twój profil będą widoczne na stronie głównej, natomiast wydłużona lista gości dostępna będzie w abonamencie. Pamiętaj, że jeśli w ogóle nie chcesz korzystać z „Gości", możesz wyłączyć tę opcję w ustawieniach prywatności.



Ja pierdzielę!!!! mam nadzeję, że nie znajdzie sie nikt, kto wykupi abonament aby móc zobaczyć 30 ostatnich osób, które odwiedziło jego profil!!! to przecież byłaby jakaś paranoja!
Coś mi się wydaje, że co drugi tak zrobi... ciekawość ludzka nie zna granic
Powód: literówka.
Ostatnio edytowane przez zawszewiernyts : 30.09.2008 o godz. 20:21.
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.