gregoriustsw napisał(a):

|
No tak , ale patrząc na obecną dyspozycję Jirsaka to jestem zadowolony że nie ściągneliśmy Iwańskiego gdyż Tomas jest IMHO zawodnikiem o przynajmniej 2 klasy lepszym.Może nie dysponuje takim strzałem jak Iwański ale za to jest dużo lepszy technicznie i więcej widzi na boisku.
|
Nie no piękna nowomowa 2 klasy lepszy! Czyli co - Jirsak reprezentuje poziom pierwszoligowy a Iwański trzecioligowy! Litości - rozumiem że można uważać Jirsaka za lepszego od Iwańskiego - ale aż taka róznica ich nie dzieli!
A ja akurat nie jestem przekonany czy Jirsak jest lepszy technicznie od Iwańskiego - a jeśli tak, to o niewiele!