Wyświetl pojedynczy post
Blondas
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Prądnik Biały/Strusia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 28.09.2008, 16:14
SZYMEK_TSW napisał(a):Wyświetl post
Taa Nelson Piquet mysli sobie rano rozwale sobie bolid i może wtedy ktoś bedzie miał lipe to super, co z tego ze nie powalcze i strace najprawdobodobniej miejsce w f1 ale komuś zrobie na złość.

Dajcie sobie spokój z takimi teoriami z dupy

Heidfeld dzis przed Kubicą, znów spisek w BMW przeciwko Kubicy, tak ?

Tak wyszło no i trudno, tylko chociaz dobrego ze Kimi nie dojechał i coraz blizej podium na koniec MŚ

Chodzi o to że chłop nie potrafi jeździć i pokazuje to kolejny raz, wystarczy zobaczyc ile pozycji dzieli go w kazdych kwalifikacjach od Alonso , ktory ma ten sam bolid. Już bym wolał zeby wrócił do F1 Klien albo Sato.
Odpowiedz cytując