SZYMEK_TSW napisał(a):

Taa Nelson Piquet mysli sobie rano rozwale sobie bolid i może wtedy ktoś bedzie miał lipe to super, co z tego ze nie powalcze i strace najprawdobodobniej miejsce w f1 ale komuś zrobie na złość.
Dajcie sobie spokój z takimi teoriami z dupy
Heidfeld dzis przed Kubicą, znów spisek w BMW przeciwko Kubicy, tak ?
Tak wyszło no i trudno, tylko chociaz dobrego ze Kimi nie dojechał i coraz blizej podium na koniec MŚ
|
Chodzi o to że chłop nie potrafi jeździć i pokazuje to kolejny raz, wystarczy zobaczyc ile pozycji dzieli go w kazdych kwalifikacjach od Alonso , ktory ma ten sam bolid. Już bym wolał zeby wrócił do F1 Klien albo Sato.